מומלץ ומורשה בתחום מנעולים מנוסה

אודות

מומחה ומוסמך בהתקנת מערכת Entr

מי אנחנו?

אודות כפות המנעול – אנו עסק מצטיין, בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל.

לא היינו סומכים על כל אחד עם מפתחות של הבית שלנו, נכון? לכן, אם אתם זקוקים לקבל שירות ממנעולן, חשוב לשים לב, שמדובר באיש מקצוע שיודע את העבודה ולא סתם חפר. הכי חשוב לבחור את מנעולן מורשה, אמין בעל תעודת הסמכה ובעל תעודת יושר במדינת ישראל.
 אנחנו באים ללקוח כדי לתת ולא כדי לקחת! באים לעזור מכל הלב, כאילו שזה הבית שלנו. שואפים לשלמות ולדיוק בעבודה ובשירות, לא כדי שהלקוח יהיה מרוצה, אלא כדי שאנחנו נהיה מרוצים מהעבודה שלנו. זה הבדל עצום וההבדל הזה בגישה, מבדיל בין אותנו לבין עסקים אחרים. אנחנו מחויבים לספק ללקוחותינו רמת השירות ללא תחרות ואחריות מלאה לכל סוג עבודה.

איך לבחור מנעולן?

נגן וידאו
כפות המנעול - עסק מצטיין
איכות
זריזות
אחריות
ניסיון

…איכות, זריזות, אחריות וניסיון. זכיתם למנעולן מקצועי ואמין במיוחד שנותן יחס אישי לכל אחד, ואם אתם זקוקים לעזרה או נתקעתם עם דלת סגורה… אין בעיה, נגיע אליכם בשעה הקרובה! אנו שמחים להציג בפניכם את מוצרי נעילה חדשניים ואיכותיים ביותר המעניקים לכם תחושת הגנה ובטחון.

שדרג למערכת הנעילה החכמה ENTR הופכת את הכניסה לבית שלך לחכמה ומופעלת באמצעות מגוון אפשרויות לפתיחה ונעילה של הדלת.

כדאי לכם להכיר את דור הצילינדרים החדש אשר מיוצר בטכנולוגיה שונה עם מיגון מקסימלי מהמתקדמים בעולם, ביניהם: MT5, Kaba, Mottura .

רוצים כל הבית בטוח? התקינו מנעול כספת עליון! שזה פתרון מעולה ברמת מיגון מצוינת, המעניק את הביטחון הטוב ביותר לבית ולעסק. מנעול כספת עליון נותן הגנה נוספת נפרדת לחלוטין מהמנעול המרכזי ומעכב פריצה עד 30 דקות! 

”כפות המנעול” מומחים בהתקנה, החלפה ותיקון ידיות בהלה לדלת אש, פלדה, דלת זכוכית ועץ.

מקצוענים במנעול רתק, מחזיר דלת ומנגנונים לרוב סוגי דלתות …

 נא, התקשרו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת וייעוץ מקצועי.

כפות המנעול

דברו איתנו

כפות המנעול לשירותכם!