מחפשים התקנת מנעול רתק?

שירות ע''י כפות המנעול

התקנת מנעול רתק בזמן נכון זה הפתרון לביטחון

מנעול רתק

במחירים אטרקטיביים

אייקון מוצרים איכותיים

מוצרים האיכותיים ביותר

הכי חדשנים ומתקדמים בשוק

אחריות מלא

365 יום

רתק למנעול מחפשים?..

.. רק אלינו מתקשרים. "כפות המנעול" המקצוענים ומיומנים עם ניסיון רב בהתקנת מנעולי רתק לדלת, רכב מסחרי, שער, תריס או סורג לעסק ומחסן במידות שונות –  10 מ"מ,  13 מ"מ,  16 מ"מ. חדש לרכב מסחרי!!! רתק + מנעול דיסקוס מעוצב של "ABUS" תוצרת גרמניה.

לבחירתכם רתקים מולטילוק ורב בריח + מנעול תלי כולל התקנה ואחריות לשנה.

נא, התקשרו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת וייעוץ מקצועי!

מהו מנעול רתק?

מנעול רתק זה מנעול תליה הממוקם בתוך מגן פלדה (חובק) מיוחד, אשר מגן על המנעול ומקשה באופן משמעותי את תהליך הפריצה ומגן על המקום שלכם בצורה יותר טובה. המנעול לרתק מגיע בשלוש מידות: מנעול רתק 10 מ"מ, מנעול רתק 13 מ"מ, מנעול רתק 16 מ"מ. אפשר לקבל מנעול תליה לביטחון מרבי High Security מולטילוק סדרה "C" ורב בריח דגם LOCXIS. מנעולי תלי סדרה "C" ברמת High Security – המשלבים תכנון חדשני וחוזק מכני. גוף המנעול והאנקול עשויים פלדה מחוסמת, המוצר מועדף בקרב הלקוחות. שימו לב: התקנת רתקים מעלה בדרגה נוספת את רמת המיגון של מנעול תלי. לדוגמה, מנעול תלי 13 בעל דרגת מיגון 4 יקבל דרגת מיגון 5 בשימוש עם רתק. רתקים שמגנים על מנעולי תלי עשויים מחומר ברזל יצוק. כאשר מחברים רתק בריתוך ע"י אלקטרודה, ההגנה היא משמעותית ונכונה מכיוון שהריתוך מעניק חוזק בקו החיבור.

מנעול רתק

HASP LOCK של מולטילוק

הדגם יחיד מסוגו הכי מאובטח ומתקדם! ביטחון מקסימלי, פתרון איכותי ונוח למבנים בעלי דרישות אבטחה גבוהה, רתק HASP LOCK מציע את ההגנה הגבוהה ביותר מול רוב שיטות הפריצה המקובלות. ניתן להתקנה ע”י ריתוך או ברגים, מוגן מפני חלודה, מסיבי ביותר – תואם בגודלו רתק 13 מולטילוק. כיסוי צילינדר נגד אבק, מוגן מפני קידוח בדרישות HIGH SECURITY המחמירות ביותר. שילוב ייחודי של מנעול ורתק ביחידה אחת – ללא חלקים נשלפים. בריח פנימי מחליק מוגן מפלדת בורון אלוי – אין לשלוף ולהכניס את המנעול כל פעם כמו ברתק רגיל. מתאים למתקני תקשורת וחשמל, תעשייה, אתרים צבאיים ואזרחים.

 רתקים מיוחדים – הזמנה מראש, ניתן להזמין מפתח אחיד ללא תוספת תשלום.

אנו עובדים עם הכי טובים

דברו איתנו

כפות המנעול לשירותכם!