מחפשים ידיות בהלה?

שירות ע''י כפות המנעול

מחזיר דלת האיכותי זה בטיחותי

ידיות בהלה

במחירים אטרקטיביים

אייקון מוצרים איכותיים

מוצרים האיכותיים ביותר

הכי חדשנים ומתקדמים בשוק

אחריות מלא

365 יום

התקנת מחזיר שמן לדלת

"כפות המנעול" מקצוענים בהתקנה, תיקון והחלפה: מחזיר שמן לדלת, מחזיר שמן לדלת זכוכית, מחזיר שמן לדלת כבדה ועוד…

אנו נותנים שירות ליישומים רבים – למגזר הפרטי, העסקי, המוסדי והתעשייתי.

גם כן רוצים להציע מגוון רחב של מחזירי שמן הידראוליים, שביכולתם לשלוט על הדלת על פי קריטריונים שונים כגון: רוח, תנאים סביבתיים, תנאי אקלים וביצועים נדרשים.

 מחזיר שמן מס' 1-3 לדלת סטנדרטית כולל התקנה 390 ש"ח.

מחזיר דלת הידראולי, איך לבחור?

אם אתם מתכוננים עיצוב מחדש לדלת בבית או במשרד שלכם, אפשר שאתם שוקלים לרכוש גם מחזירי דלת. התפקיד של מחזירי הדלת הוא לכאורה פשוט במיוחד – ברגע שהדלת נפתחת, מחזירי הדלת שמחוברים אליה, דואגים שהיא תחזור למקומה. בעצם כך הדלת לא נשארת לעולם פתוחה ומאפשרת לנו תמיד איטום מוצלח ואיכותי. לכאורה זהו מוצר פשוט מאוד. ובפועל, כדאי לזכור כמה דברים לפני שהולכים לרכוש מחזיר דלת. 

האם מחזיר דלת הידראולי מתאים לכל מקום? – כאשר אתם רוצים לרכוש מחזירי דלת, כדאי לשים לב האם הם יכולים להתאים לדלת שלכם. יש לזכור שהמשקל ואופן הפתיחה של דלתות שונה מאחד לשני. יש הבדל בין מחזיר שמן לדלת מזכוכית, מחזיר שמן לדלת מפלדה, מחזיר לדלת מעץ וכיו"ב. כמובן שיש מחזירים שמתאימים לכל סוגי הדלתות – והם נחשבים ליקרים שבקטגוריה. 

מה זה מחזיר שמן גלוי וסמוי? מחזיר גלוי – זה הסוג רגיל סטנדרטי, שנראה לעין ומותקן בחלק עליון של הדלת. מחזיר דלת סמוי – מחזיר עליון עם זרוע החלקה, שמורכב על מסילה מיוחדת. מתאים לדלתות אש ודלתות חיצוניות ופנימיות, רחבות במיוחד והחשופות לתנאי לחץ ותנוע רבה, מקום שחשוב להם עיצוב אסתטי.

למחזירי שמן יש דרגות! דרגות המקובלות בתקנים בינלאומיים מ-1 ועד-6. לדלתות חוץ, מסיביות ורחבות שמתקינים בדרך כלל בכניסות למבנים ומקומות בהם יש רוחות – מומלץ להתקין מחזירי שמן עם האופציה .B.C התנגדות לפתיחה המושפעת מרוח Back Check. מחזיר שמן עם אופציה הזאת מאפשר שליטה מלאה בדלת, פתיחה רגילה וקלה, טריקה רגוע ללא מכות במשקוף שאלול לשבור את הצירים ואת הדלת עצמה. כאן, דרגת מחזיר שמן חייב להיות 4-6, כי נגד רוחות לא קיים מפחות מדרגות האלו. מחיר שלו בהתאם פ' 2-3 יותר ממחזיר שמן סטנדרטי. אז אם שלמתם בין 600-400 ש"ח על מחזיר שמן ואמרו לכם שהוא נגד רוחות, עבדו עליכם! דחוף תתקשרו להחליף מחזיר שמן או להחזיר לכם את כסף.

אם אתם מעוניינים במחזירי דלת איכותיים במיוחד, אתם מוזמנים לפנות ל "כפות המנעול". אנו נמליץ ונתאים לכם מחזיר שמן הטוב ביותר לפי סוג, משקל, מידות ואופן הפתיחה, נווסת את מהירות סגירת הדלת ככה, שהיא תיסגר בצורה אוטומטית ותקינה. אז תקבלו דלת טרוקה או נעולה כל הזמן ע"י מחזיר שמן האיכותי.

הכי מובילים בעולם

דברו איתנו

כפות המנעול לשירותכם!