מחפשים התקנת מחזיר דלת?

שירות ע''י כפות המנעול

מחזיר דלת האיכותי זה בטיחותי

מחזיר דלת

במחירים אטרקטיביים

אייקון מוצרים איכותיים

מוצרים האיכותיים ביותר

הכי חדשנים ומתקדמים בשוק

אחריות מלא

365 יום

התקנת מחזיר שמן לדלת

"כפות המנעול" מקצוענים בהתקנה, תיקון והחלפה: מחזיר שמן לדלת, מחזיר שמן לדלת זכוכית, מחזיר שמן לדלת כבדה ועוד…

אנו נותנים שירות ליישומים רבים – למגזר הפרטי, העסקי, המוסדי והתעשייתי.

גם כן רוצים להציע מגוון רחב של מחזירי שמן הידראוליים, שביכולתם לשלוט על הדלת על פי קריטריונים שונים כגון: רוח, תנאים סביבתיים, תנאי אקלים וביצועים נדרשים.

 מחזיר שמן מס' 1-3 לדלת סטנדרטית כולל התקנה 450 ש"ח.

מחזיר דלת הידראולי, איך לבחור?

 

האם הסוגר דלת הידראולי מתאים לכל מקום? – כאשר אתם רוצים לרכוש מחזירי שמן, כדאי לשים לב האם הם יכולים להתאים לדלת שלכם. יש לזכור שהמשקל ואופן הפתיחה של דלתות שונה מאחד לשני. יש הבדל בין מחזיר שמן לדלת מזכוכית, מחזיר שמן לדלת מפלדה, מחזיר לדלת מעץ וכיו"ב. כמובן שיש מחזירים שמתאימים לכל סוגי הדלתות – והם נחשבים ליקרים שבקטגוריה. 

מה זה מחזיר שמן גלוי וסמוי? מחזיר גלוי – זה הסוג רגיל סטנדרטי, שנראה לעין ומותקן בחלק עליון של הדלת. מחזיר דלת סמוי – מחזיר עליון עם זרוע החלקה, שמורכב על מסילה מיוחדת. מתאים לדלתות אש ודלתות חיצוניות ופנימיות, רחבות במיוחד והחשופות לתנאי לחץ ותנוע רבה, מקום שחשוב להם עיצוב אסתטי.

למחזירי שמן יש דרגות! דרגות המקובלות בתקנים בינלאומיים מ-1 ועד-6. לדלתות חוץ, מסיביות ורחבות שמתקינים בדרך כלל בכניסות למבנים ומקומות בהם יש רוחות – מומלץ להתקין מחזירי שמן עם האופציה .B.C התנגדות לפתיחה המושפעת מרוח Back Check. מחזיר שמן עם אופציה הזאת מאפשר שליטה מלאה בדלת, פתיחה רגילה וקלה, טריקה רגוע ללא מכות במשקוף שאלול לשבור את הצירים ואת הדלת עצמה. כאן, דרגת מחזיר שמן חייב להיות 4-6, כי נגד רוחות לא קיים מפחות מדרגות האלו. מחיר שלו בהתאם פ' 2-3 יותר ממחזיר שמן סטנדרטי. אז אם שלמתם בין 600-400 ש"ח על מחזיר שמן ואמרו לכם שהוא נגד רוחות, עבדו עליכם! דחוף תתקשרו להחליף מחזיר שמן או להחזיר לכם את כסף.

 

הכי מובילים בעולם

דברו איתנו

כפות המנעול לשירותכם!