מחפשים התקנה, החלפה או תיקון ידיות בהלה?

ידית בהלה ע''י כפות המנעול

כשמדובר על בטיחות, אל תתפשרו

ידיות בהלה

במחירים אטרקטיביים

אייקון מוצרים איכותיים

מוצרים האיכותיים ביותר

חדשנים ומתקדמים בשוק

אחריות מלא

365 יום

שביעות רצון לקוח

נסו אותנו

ידית בהלה

"כפות המנעול" מתמחים בהתקנה, החלפה ותיקון ידיות בהלה לפלדלת, ידית בהלה לדלת זכוכית ועץ, ידיות בהלה לדלתות שונות. אנו מספקים מגוון רחב של מוצרי בהלה מכאניות עם מוט דחיפה או לחיצה במידות משתנות עפ"י הזמנה ורוצים להציע ללקוחותינו המותגים הטובים ביותר של חברות המובילות בשוק: ASSA ABLOY ,ANTIPANIC ,ISEO הן עומדות בתקנים בינלאומיים ובדרישות האבטחה, הן של חיי אדם והן של נכס. כשמדובר על בטיחות, אל תתפשרו! נא, התקשרו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת וייעוץ מקצועי.

איך לבחור ידית בהלה?

ידית בהלה היא למעשה מוט ברזל הניצב לאורך דלת אש ומאפשר מילוט מהיר במידת הצורך. העיקרון המרכזי בהתקנת ידית בהלה הוא לאפשר פתיחה קלה של הדלתות ובריחה מסיבית של אנשים בו בזמן בעת מקרה חירום. גם דלתות כבדות וגדולת מאוד נפתחות בקלות בעזרת ידית בהלה.

דבר ידוע, ידיות בהלה הן מוצר שחובה על פי חוק להתקין בבניינים, משרדים ומקומות ציבוריים אחרים. זאת שכן במקומות אלה סביר למצוא כמות רבה של אנשים, ובמקרה חירום אלה ייאלצו למצוא דרך מהירה ויעילה לצאת החוצה ולהימלט.

התקנה של ידיות בהלה חובה שתתבצע אך ורך על ידי מנעולן מוסמך ומקצועי, כי בתחום הזה  החשיבות – הצלת חיי אדם היא מכרעת! ואסור לנו לקחת סיכון בנושא זה.

מומלץ להתייעץ עם מומחה בתחום טרם קבלת ההחלטה כדי להבטיח הגנה מיטבית על חיי אדם.

"כפות המנעול' מתמחים בתחום ידית בהלה ומספקים מוצרים איכותיים וכן התקנה מקצועית, ורוצים להציע ללקוחותינו המותגים בינלאומיים "ANTIPANIC", "ISEO" ,"ASSA ABLOY" חברות מובילות בשוק, מוכרות ע"י הרגולטורים ברחבי העולם כמו חברת בטיחות אש Certifire. הסמכה זו מבטיחה ביצועים, איכות, אמינות ועקיבות של כל המוצרים ומערכות ההגנה על האש.

מומלץ לבחור את הטובים..

מותגים שאנו רוצים להציע ללקוחותינו הם הכי טובים באיכות עם שם עולמי וותק קרוב ל- 100 שנה. בהזמנה של מותגים האלו אתם הולכים על בטוח, מתקינים בטיחות והאיכות. כדאי לכם, זה מציל חיים!

אנו עובדים עם הכי מובילים

דברו איתנו

כפות המנעול לשירותכם!