מחפשים מנעול כספת לדלת?

שירות ע''י כפות המנעול

מנעול כספת עליון זה הגנה וביטחון

מנעול כספת לדלת

במחירים אטרקטיביים

אייקון מוצרים איכותיים

מוצרים האיכותיים ביותר

הכי חדשנים ומתקדמים בשוק

אחריות מלא

365 יום

מנעול כספת לדלת

רוצים כל הבית בטוח? התקינו מנעול כספת עליון! שזה פתרון מעולה ברמת מיגון מצוינת, המעניק את הביטחון הטוב ביותר לבית ולעסק. "כפות המנעול" מציע לכם מגוון רחב מנעולי עליון בעל מבנה מנעול כספתי המיועדים להתקנה בדלתות ביטחון בלבד. המותגים שאנו נמליץ ללקוחותינו – YALE ,MUL-T-LOCK ,SECUREMME וכמובן את המנעול מקורי של JUWEL. מנעולים מסופקים עם שלושה מפתחות, התקנה על ידי מקצוענים עם אחראיות ואמינות. נא, התקשרו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת וייעוץ מקצועי!

מה מנעול כספת מציע?

מנעול כספת עליון נותן הגנה נוספת נפרדת לחלוטין מהמנעול המרכזי ובמקרא שיש תקלה במנעול תחתון עם הצילינדר, יש לכם תמיד גיבוי נעילת הדלת! נראה לי, שזה גם ניקודה חשובה, כדי להתקין מנעול נוסף. בשביל לפרוץ את המנעול כספת נדרש זמן רב והמון רעש. בכך הגנב מבזבז זמן "יקר" המסכן אותו ומעכב פריצה עד 30 דקות! 

משטרת ישראל ממליצה מאוד על התקנת מנעול כספת, כי הוא גורם הרתעה כנגד גנבים ומשדרג את רמת ההגנה של הדלת ומגן מפני פורצים מיומנים. מנעול עליון בעל מבנה מנעול כספתי, איכותי ואמין שקשה לפרוץ אותו, עשוי ממתכת חזקה, המפתחות עמידים לשימוש ארוך. ניתן להתקין מנעול כספת נוסף ברוב סוגי הדלתות ומחיר שלו מתאים לכל כיס.

 לא חושבים פעמיים, מתקינים עוד היום!

מנעול כספת לדלת

דברו איתנו

כפות המנעול לשירותכם!