מחפשים החלפת צילינדר לדלת?

שירות ע''י כפות המנעול

החלפת צילינדר לכל סוגי דלתות

צילינדרים לדלת

במחירים אטרקטיביים

אייקון מוצרים איכותיים

מוצרים האיכותיים ביותר

הכי חדשנים ומתקדמים בשוק

אחריות מלא

365 יום

החלפת צילינדר

שדרג לצילינדרים האיכותיים מוגן פריצה, כדי להקשות על פורצים! החלטה חכמה להחליף לצילינדר בדרגת מיגון גבוה High Security. הוא צילינדר לדלת כניסה שמוגן משכפול וקידוח, עם גשר פלדה נגד שבירה. המסקנה היא שהצילינדר חדש של דלת חדשה חייב להיות סוג א' מהאיכות הטובה ביותר. כזה אשר אדם לא מיומן פשוט לא יצליח לעשות שום דבר מולו אם אין לו מפתח, וגם פורץ מנעולים מנוסה יתקשה בהבקעתו. כדאי לכם להכיר את דור הצילינדרים החדש אשר מיוצר בטכנולוגיה שונה עם מיגון מקסימלי מהמתקדמים בעולם, ביניהם: MT5, Kaba, Mottura, Axira.

"כפות המנעול" מומחים: החלפת צילינדר לפלדלת, החלפת צילינדר לדלת עץ, החלפת צילינדר לדלת זכוכית, החלפת צילינדר באשדוד, החלפת צילינדר בראשון לציון, החלפת צילינדר ברחובות. אנו ממליצים ללקוחותינו סוגי צילינדרים הטובים ביותר שמוגנים משכפול, העתקת פרופיל, קידוח ושבירה, ונפרט אחד אחד.

MUL-T-LOCK MT5 TOP SECURITY

בצילינדר MT5 יש הגנות: פינים טלסקופים, שקע בצורת נחש וקפיץ אלפא "מוגן פטנט". בצילינדר 6 תאים, 5 מתוכם מכילים פינים טלסקופיים החייבים להתיישר בעת ובעונה אחד לאורך קו משיק כדי שהתוף יוכל להסתובב. התא השישי מכיל פין אקסצנטרי "מוגן פטנט". במפתח קיים שקע בצורת נחש. פיני האצבע מתיישרים לאורך קו משיק כך שבריח הנעילה משתחרר והתוף יוכל להסתובב. קפיץ אלפא חדשני "מוגן פטנט" פועל באופן הדדי עם הפין אקסצנטרי בצילינדר ליצירת קו משיק חדש. אחד מהמאפיינים חשובים שלו בניגוד לצילינדרים אחרים הוא כרטיס בקרת שכפול שלא מראה את הקוד עליו, הקוד מגיע בצורת פס מגנטי. על מנת לשכפל את המפתח, חייב לעביר את הכרטיס במכונה ואז התפשר לנו שכפול, במילים אחרות אם אין כרטיס אין שכפול. MT5 הכי מוגן בין הצילינדרים תוצרת ישראל ואחד מהצילינדרים בודדים שלא ניתן לפריצה שקטה אלה לקידוח בלבד.

 

Mottura Champions C39

Mottura צילינדרים תוצרת איטליה, צילינדרים באמינות מעולה ובתקן אירופאי 1303 UNI EN קיבלו את הציון הגבוה ביותר. צילינדרים Mottura מאופיינים בתכונות טכניות ופונקציונליות מורכבות, כמו כן ייחודיות בשכפול מפתחות. צילינדרים Mottura מוגנים מטכניקות פריצה פופולריות כגון: BUMPING, TRACING, PICKING. למפתחות של דגמים Champions C39 יש בפרופיל פינים בצורה מיוחדת של סמלים מתמטיים ( + x – ) והפרופיל מוגן בפטנט על ידי צורה "MM". בנוסף למפתחות יש מגנט להגנה מפני כלי פריצה שקטים. שיטת השכפול באמצעות כרטיס MOTTURA בלבד.

KABA excpert

Kaba צילינדר תוצרת אוסטריה באיכות אירופאית ורמת הדיוק שוויצרית. חברת Kaba היא אחד מהספקיות המובילות בעולם המציעה מגוון רחב של מנעולים וצילינדרים לדלתות, בעלי אבטחה גבוהה שעומדים בתקן האירופי. סודיות של צילינדר Kaba excpert ע"י 22 זוגות פינים מיוצרים מפלדה מוקשה וממוקם באופן רדיאלי מארבע כיוונים שבחלק מהפינים יש צורה מיוחדת המגנה מפני "הפריצה שקטה" והקפצת פינים. מספר גדול של פינים בצילינדר מגן מפני ניסיונות בפריצה אלימה – קידוח, כרסום או שלפה. ברגים מפלדה מוקשה שמחזיקים פינים, מקשים על הקידוח בגוף הצילינדר בחלק התחתון. גוף הצילינדר עשוי מפלדה עם תוספות מיוחדות (גשר פלדה) אשר אינו מאפשר שבירת הצילינדר ע"י ג'פקה.

המפתח Kaba excpert עשוי מקופרוניקל – חומר עמיד ביותר. המפתח הפיך ומאפשר הכניסה לחור הצילינדר על ידי שני צדדיו. המפתח מוגן גם מפני שכפול לא מורשה בפטנטים בינלאומיים. המורכבות הטכנית בייצור גובה חיתוך הפרופיל בזוויות שונות. שכפול חוקי של מפתח אפשרי אך ורק במקומות מיוחדות ועם הצגת הכרטיס אישי ייחודי. על פי מבחני היצרן, Kaba excpert עומד בפני 1000000 מחזירי עבודה.

המוצר עומד בדרישות התקן האירופי עם מפתח ברמת האבטחה הכי גבוהה "6". וברמה "2" להתמודדות נגד לחץ פיזי ונגד פורצים. צילינדר זה מיועד להתקנה לדלתות פלדה ונותן הגנה מוגברת למקום. אם המשפחה והרכוש חשובים לך. עליך להתקין מוצר הזה.

+Interactive

לצילינדר ברמת High Security של מולטילוק יש מבנה ייחודי של פינים טלסקופיים וקפיצים הכוללת פינים חיצוניים ופנימיים. הפין החיצוני והפנימי חייבים להתיישר בעת ובעונה אחת לאורך קו משיק כדי שהתוף יוכל להסתובב. לתוף של מולטילוק יש מבנה ייחודי כאשר פיני הגוף והתוף נפגשים נוצר קו משיק תלת-ממדי עד כדי כיפה כמעט מושלמת. פיני פלדה מחוסמים המוחדרים לגוף ולתוף מבטיחים יכולת התנגדות גבוהה לקידוח. תכונות אלו יוצרות מדד נוסף של ביטחון ומגבירות את יכולת הצילינדר של מולטילוק לעמוד בפני פריצה וקידוח על פי סטנדרטים בינלאומיים של High Security. מפתחות נוספות אפשר לשכפל אך ורק בהצגת כרטיס שכפול של מולטילוק וע"י מיקום מורשה בלבד.

לשירותכם: החלפת צילינדר בראשון לציון, החלפת צילינדר ברחובות, החלפת צילינדר בנס ציונה, החלפת צילינדר בגדרה, החלפת צילינדר ביבנה, החלפת צילינדר באשדוד, החלפת צילינדר בקרית מלאכי.

אלו הכי מוגנים ומומלצים

MT5

צילינדר תוצרת מולטילוק ישראל

Kaba expert

צילינדר תוצרת Kaba אוסטריה

Evva 3KS

צילינדר תוצרת EVVA אוסטריה

Champions C39

צילינדר Mottura תוצרת איטליה

דברו איתנו

כפות המנעול לשירותכם!