מחפשים קודן מכני לדלת?

שירות ע''י כפות המנעול

מחליפים ומתקינים קודן מכני לכל סוגי דלתות

קודן מכני לדלת

במחירים אטרקטיביים

אייקון מוצרים איכותיים

מוצרים האיכותיים ביותר

הכי חדשנים ומתקדמים בשוק

אחריות מלא

365 יום

מנעול מספרים מכני

נמאס לכם לאבד את מפתחות של הבית? דיירים רוצים לנעול ולפתוח מקום משותף ללא מפתח? פטרון מקסים, מנעול מספרים מכני לרוב דלתות שתרצו! "כפות המנעול" מקצוענים בהתקנת מנעול מספרים מכני לדלתות פלדה ועץ. ברשותנו מבחר רחב של קודנים מכנים מהכי פשוטים ורגילים עד האיכותיים ביותר ברמה בינלאומי כמו קודן מכני KABA SIMPLEX מסדרה 7100 מיוצר בארה"ב.

נא, התקשרו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת וייעוץ מקצועי.

מנעול מספרים מכני לדלת או מנעול שבת מהו?

מנעול מספרים מכני לדלת, מנעול קוד מכני code lock או בשפת העם "מנעול שבת" זהו מנעול שמאפשר כניסה לבית או מקום אחר באמצעות קוד שמקישים במנעול. מנעול זה לא חשמלי ורבים נוהגים להשתמש בו בשבת.

מנעול מקודד מכני קומבינציה תפקידו לנעול את הדלת בטריקה ולפתוח ללא מפתח אלא באמצעות הקשה על כפתורי לחיצה קוד הידוע רק למשתמשים. ניתן לבטל אפשרות הנעילה אם יש צורך לזה ולהשיר את המנעול פתוח למעבר חופשי. במנעול מותקן כפתור בחלק הפנימי שלו ובעזרתו מבטלים נעילתו. מקודד מכני עובד ללא חשמל וללא סוללות, מנעול מכני מאפשר בקרת הכניסה ללא מפתח וללא צורך חיבור לחשמל. המנעול מגיע עם קוד מספרים ואותיות וניתן להחליף את הקוד המנעול לפני התקנה, כי אחרי התקנתו לא ניתן להחליף את הקוד אלא לפרק, להחליף קוד ולהתקין שוב.

מנעול הוא מכני לחלוטין ומתאים במיוחד לדתיים ושומרי שבת ומאפשרת שימוש גם בשבת. מנעול עשוי מחומר סגסוגת אבץ שלא מחליד ובגימור כרום מבריק. ניתן להזמין דגם שלוב קוד מספרים עם מפתח יחד באותו מנעול.

קודן מכני לדלת
קודן מכני לדלת
נגן וידאו

קודן KABA SIMPLEX

מקודדים מכנים KABA SIMPLEX מסדרה 7100 הינם מסיבית ואיכותית ומיוצרת בארה"ב. זאת סדרה הייחודים המאפיינת באיכות ללא פשרות ובמגוון גימורים מיוחדים ויוקרתיים. המנעול עמיד מפני מזג האוויר וניתן להתקין בדלת הנמצאת תחת כיפת השמיים ללא גג מעל.

נעילת המנעול יכולה להיות בשני אופנים:

נעילה קפיצית נטרקת – כאשר הדלת נטרקת, הלשונית נכנסת למשקוף וננעל, פתיחה תהיה רק ע"י הקשה על כפתורים לפי סדר הקומבינציה שנקבע מראש.

נעילת בריח – בנעילת בריח, סגירת הדלת תהיה באופן ידני, זאת אומרת שיש להזיז את הבריח לתוך המשקוף והוא לא ינעל ללא פעולה הזאת.

ברשותנו מבחר של גימורים מרהיבים.

התקנת מקודדים מכנים KABA SIMPLEX  אך ורק בהזמנה מראש!

דברו איתנו

כפות המנעול לשירותכם!