מחפשים מנגנונים ומנעולים לדלת?

שירות ע''י כפות המנעול

החלפת מנעול רב בריח, מנעול לדלת אש, מנעול לדלת זכוכית ועוד..

מנגנונים ומנעולים לדלת

במחירים אטרקטיביים

אייקון מוצרים איכותיים

מוצרים האיכותיים ביותר

הכי חדשנים ומתקדמים בשוק

אחריות מלא

365 יום

החלפת מנגנון לדלת ע"י מקצוענים

"כפות המנעול" מתמחים: החלפת מנגנון לדלת רב בריח, החלפת מנגנון רב בריח, החלפת מנעול רב בריח, מנעול לדלת כניסה, מנעול לדלת זכוכית, מנעול חבוי לדלת, מנעול פבלוק, מנעול לדלת פנים, מנעול לדלת עץ, תיקון לשונית של דלת. אם אתם רוצים להגן על עצמכם באופן מקסימלי, פתרון יחידי – ליצור קשר עם "כפות המנעול". 

מבצע מדהים חוסר תקדים! החלפת מנגנון רב בריח מקורי במחיר 490 ש"ח בלבד

מנעול חבוי לדלת - מהו?

בעוד שהצילינדר הוא "המוח", מנגנון הוא "הגוף" של הנעילה ואחראי על פתיחת הבריחים של הדלת. אמנם לא רואים אותו, אבל הוא שם בדלת ואחד האלמנטים החשובים ביותר. מנגנון (מנעול חבוי) מאפשר לנו לפתוח ולסגור את הדלת ולחזור ולהשתמש בה שוב ושוב. מנגנון (מנעול חבוי) שבדלתות פועל על העיקרון הבא – כשמסובבים מפתח שבצילינדר, במנגנון (מנעול חבוי) מורמת יחידת המעצור של דלת הגורמת לדחיפה או למשיכת המנעול עצמו, הוא שגורם לדלתות לתפקד אמין וחזק. אז תבחרו אצל "כפות המנעול" מנגנון (מנעול חבוי) האיכותי כדי ליהנות מביטחון מרבי!

זה התחיל בשנת 1972, כי הייתה הדרישה למנעול 4 כיווני נעילה לאותה הדלת. כך הומצאה מערכת הנעילה ארבעה – כיוונית. מנעול רב בריחי מספק אבטחה ברמה גבוהה ע"י נעילה במספר נקודות בו זמנית ולשונית פתיחה קפיצית. מנעולים רב בריחים חבויים מתאימים לדלתות עץ ומתכת. יש דגמים עם שישה בריחים ויש עם שבעה בריחים. מנעול מופעל בצילינדר עם גלגל שיניים, נעילה ופתיחה על ידי סיבוב מפתח ב- 360 מעלות, תנועה נוספת נדרשת לפתיחת הלשונית. מנעולים עשויים מחומר פלדה ובריחים – פלדה מחוסמת בקוטר 10 מ"מ. במנעולים עם נעילה כפולה עבור דלתות פלדה בהם נדרשת רמת הביטחון גבוהה, יש 15 בריחים בקוטר 15 מ"מ, אורך יציאת בריחים 41.5 מ"מ. שלוש כיווני נעילה עם סיבוב מפתח של 720 מעלות. ניתן אופציה להתקין ידית חיצונית קבוע או ידית מנוף.

למנעולים האיכותיים מקוריים כמו רב בריח, מולטילוק ועוד יש תקן אירופאי למנעולים 12209EN. בכל זאת גם מנגנון הדלת כמו כל דבר מתיישן, לכן שהוא חלוד או לא פועל כראוי, מאוד כדאי להתייעץ עם מומחה בדבר הזה. כי לתקן או להחליף את המנגנון ניתן להחליט אך ורק למנעולן מקצועי.

נסו אותנו

"כפות המנעול" מספק ללקוחותינו מגוון רחב של מנעולים חבויים לדלתות עץ, פלדה ואלומיניום המשמשות כניסות למבנים, יציאות חירום ודלתות אש – מנעול חבוי לדלת חסין אש תוצרת NEMEF. יש לנו מנעולים צרים עם לשון גלילה (Rollerbolt) מותאמים למגזר המסחרי ופרטי עבור דלתות כניסה ופנים, מהווים פתרון לדלתות אלומיניום ופלדה. מארז עשוי פלדה עמידה לקורוזיה וחלקים פנימיים בציפוי אבץ. מנעול חבוי עם בריח וו (Hook) לשון נופלת, לדלתות הזזה ומצויד בפין ביטחון כנגד ניסיון הרמת הדלת. מנעול לדלת זכוכית – מתאים לדלתות זכוכית בודדות ללא פרופיל אלומיניום או לדלת זכוכית כפולה וניתן להתקין בדלת זכוכית בעובי 9-13 מ"מ. גוף המנעול כזה עשוי מסגסוגת אלומיניום עם ציפוי ברמת גימור גבוהה. מנעול פבלוק לדלתות כניסה ופנים בגימור מדהים ועוד…

אנו נשמח להגיע לביתכם או בית העסק שלכם ולהציע לכם את מגוון מנגנונים ומנעולים האיכותיים ביותר שקיימים בשוק. נא, חייגו כעת ונעמוד לשירותכם!

אנו עובדים עם הכי טובים

דברו איתנו

כפות המנעול לשירותכם!